Luxusný bazén ako múdra investícia

Inflácia v Česku vyrástla do neúnosnej výšky. Úspory na vašom účte vďaka nej miznú raketovou rýchlosťou. Podľa odborníkov je najlepšou možnosťou, ako svoje peniaze ochrániť, dobrá investícia. Investujte múdro do vlastného bazéna. Návratnosť je neuveriteľná. Neveríte? Presvedčíme vás!

Laminátový bazén Nela

V minulom a tomto roku zaznamenávame paradoxne zvýšený záujem o naše laminátové bazény. Dôvod je prostý. Ľudia hľadajú najvhodnejšiu investíciu svojich úspor, ktorá im pomôže vplyv inflácie zastaviť a ideálne peniaze naopak zhodnotiť. Najlepšie úroky na sporiacich účtoch síce dosahujú aj okolo 5%, infláciu to však nepokryje. Miera inflácie sa za posledný pol roka vyšplhala až k 15,5%. Takáto inflácia relatívne rýchlym tempom likviduje vaše úspory. Za vaše úspory si už ani zďaleka nekúpite toľko, čo by ste si kúpili pred rokom, kedy bola inflácia ešte v rozumnej miere. Mnoho našich zákazníkov sa preto prikláňa k investícii do kvalitného laminátového bazéna a zastrešenia. Nielen, že navýši hodnotu svojej nehnuteľnosti, ale v prvom rade spríjemní svoj každodenný život. Čo si budeme rozprávať - predstava, že sa už nemusíte stláčať nikde na kúpalisku, a užívate si relax s deťmi priamo na záhrade vášho domova, vo vašom vlastnom vysnívanom bazéne v priezračnej vode, je krásna.

Kvalitný zapustený laminátový bazén nie je rozhodne lacná záležitosť. Hoci sa môže zdať počiatočná investícia do vybudovania svojho bazéna vysoká, verte, že navýšite cenu svojej nehnuteľnosti približne o 10 – 20%. A to bez ohľadu na cenu bazéna a všetkých nákladov okolo. Dom s bazénom predáte ľahšie ako dom bez neho. V prípade obstarania podchodzieho zastrešenia navyše rozšírite aj obytný priestor, zvýšite využiteľnosť priestoru okolo domu, a zaistíte tak možnosť relaxácie pre celú rodinu aj za nepriaznivých klimatických podmienok. Pri prípadnom predaji vášho domu, zvýšenie ceny nehnuteľnosti pokryje ľahko náklady na vybudovanie a údržbu bazéna. Zhodujú sa na tom ako ekonómovia, tak aj skúsení realitní makléri bez výnimky.

Laminátový bazén Nela

V dnešnej dobe držať peniaze na bežnom účte je pre rodinu ekonomická katastrofa. V dobe Covidu ľudia začali viac sporiť. Začali mať obavy o budúcnosť. Podľa niektorých zdrojov sa dnes neoplatí ani investícia do cenných kovov, ani do cenných papierov. Odborníci v odbore sa zhodujú na tom, že jednou z mála rozumných investícií je stále investícia do svojho bývania, zútulňovania domova a tým posilnenie hodnoty vašej vlastnej nehnuteľnosti.

Laminátový bazén Nela

Mať vlastný zapustený bazén už dávno nie je luxusom pre pár vyvolených. Naše laminátové bazény sú cenovo dostupné, kvalitné a splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky na kúpanie a relax nielen v letných dňoch. Laminátové bazény si kupujú vo veľkom ľudia už aj k chalupám a chatám. Nie nadarmo sú našimi zákazníkmi dlhodobo kladne hodnotené. Výber dodávateľa a bazénových komponentov v žiadnom prípade nepodceňujte. Je to investícia na niekoľko desiatok rokov dopredu, ktorá sa vám vráti dvojnásobne – v podobe vášho času stráveného s rodinou, v podobe navýšenia ceny nehnuteľnosti, v podobe ušetrených peňazí za kúpalisko či dovolenku. Výrobou laminátových bazénov sa zaoberáme desaťročia - vieme bazény ako vyrobiť a nainštalovať, tak aj servisovať a udržiavať. Kúpou bazéna u nás neoľutujete.

Laminátové bazény Krajča

Zavolajte nám!

Poradíme Vám s výberom bazéna, vhodného bazénového príslušenstva aj zastrešenia.

Nebojte sa nás opýtať na čokoľvek, čo Vás zaujíma.

Volajte bazénového špecialistu

+420 603 864 539