Slide 1

Luxusné laminátové bazény
českej výroby
priamo od výrobcu

Prezrieť bazény

Prečo si vybrať laminátový bazén od nás?

Sme rýdzo českým výrobcom luxusných sklolaminátových bazénov s viac ako 30 ročnou tradíciou. Bazény vyrábame v našej laminátovni na južnej Morave v Popiciach už od roku 1991. Naše bazény patria k najkvalitnejším laminátovým bazénom na českom trhu.

K bazénom dodávame všetko príslušenstvo - filtrácie, protiprúdy, solinátory, osvetlenie, chlorátory, UV lampy, tepelné čerpadlá atď. Bazén Vám dovezieme, nainštalujeme a zaškolíme Vás do jeho obsluhy. Poradíme Vám aj so zazimovaním a odzimovaním bazéna.

Naše laminátové bazény sú veľmi obľúbené predovšetkým pre svoj luxusný vzhľad, rozmanitosť tvarov a dlhú životnosť,  ktorú v našom prípade zaisťuje výroba telesa bazéna zo 7 vrstiev. V bazénoch Krajča nenájdete žiadne zvary, ostré hrany ani spoje, ktoré by mohli do budúcnosti robiť problémy.

V našej ponuke nájdete 5 modelov bazénov v 3 farebných prevedeniach, ktoré uspokoja naozaj každého. Bazény sú tepelne a tvarovo stále, nekrehnú a sú veľmi odolné proti mechanickému poškodeniu.

 

Bazény Krajča

Garancia kvality a Vašej spokojnosti

Pri výrobe používame tie najkvalitnejšie materiály zahraničných výrobcov a rokmi preverené know-how. Naše bazény sú úsporné a takmer bezúdržbové. Vydrží aj niekoľko desaťročí. Technológie pre bazény Krajča dodávame iba od osvedčených renomovaných výrobcov.

laminátové bazény za bezkonkurenčné ceny

Zaobstaranie bazéna nemusí zruinovať Váš rodinný rozpočet. Ako výrobcovia Vám ponúkneme bezkonkurenčnú cenu bazéna vrátane jeho dopravy a montáže.

český výrobca s 30-ročnou tradíciou

Sklolaminátové bazény vyrábame už od roku 1991. Sme rýdzo český výrobca s orientáciou na spokojného zákazníka. Príďte sa pozrieť k nám do Popic, radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

Bazénový špecialista k dispozícii

Poradíme Vám s výberom vhodného tvaru bazéna aj technológie. Spracujeme nezáväznú ponuku a k dispozícii budeme aj po inštalácii Vášho bazéna.

Vyberte si ten pravý bazén
na vaši zahradu!

Užitočné rady a tipy pre vás
alebo blog spokojného zákazníka

Laminátové bazény Krajča

Zavolajte nám!

Poradíme Vám s výberom bazéna, vhodného bazénového príslušenstva aj zastrešenia.

Nebojte sa nás opýtať na čokoľvek, čo Vás zaujíma.

Volajte bazénového špecialistu

+420 603 864 539